O nas

IMG_3874

 

 

 Jesteśmy salonem kosmetologii laserowej  i estetycznej, który istnieje na rynku od 2007 roku.

Nasz personel stanowią kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowani w zakresie kosmetologii laserowej i estetycznej, dla których praca jest wielką pasją.

Pracujemy na najlepszych i najskuteczniejszych  sprzętach medycznych dostępnych na rynku światowym. Łącząc naszą pasje i doświadczenie osiągamy najwyższej jakości efekty zabiegowe oraz naturalne wsparcie dla procesów odnowy i regeneracji skóry. Oferujemy także starannie wyselekcjonowane zabiegi na wysokiej klasy sprzęcie medycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć indywidualne potrzeby klienta oferując najwyższa jakość usług.

Katarzyna Bigosińska

Moja praca jest dla mnie pasją, a firma B4e moim trzecim dzieckiem. Relacje z ludźmi, partnerami biznesowymi i klientami są dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jestem zdania, że każdy człowiek wiele wnosi w nasze życie. Uwielbiam pomagać i służyć osobom które tego potrzebują. Moją najmocniejszą stroną zawodową są zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej i pomoc w ich dopasowaniu. Prywatnie jestem mamą dwóch córeczek Poli i Liwii. Pasjonuję się rozwojem osobistym i  wszelkimi formami sportu. Na co dzień ćwiczę jogę i kocham ruch na świeżym powietrzu. 

Kasia

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Kosmetolog z 10 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych , stymulatorach tkankowych, radiofrekwencji mikroiglowej i Hifu. Dużo radości sprawiają jej zabiegi na twarz m.in . Kwasy i oczyszczanie wodorowe. Zadowolenie klientów daje jej największe spełnienie zawodowe. Prywatnie lubi jeździć na łyżwach, ćwiczy na siłowni pod okiem profesjonalistki oraz jest żoną i mamą energicznego chłopca.

 

 

Joanna

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. W pracy kosmetologa ceni sobie kontakt z klientkami. Praca jest dla niej przyjemnością. Na codzień wykonuje przede wszystkim depilację laserową, zabiegi pielęgnacyjne twarzy, a także z zakresu medycyny estetycznej. Uśmiechnięta, empatyczna stara się, aby zabiegi były dla klientów przyjemnością i chwilą wytchnienia. Wolny czas spędza na lekturze książek związanych z rozwojem osobistym lub na macie oddając się ćwiczeniom. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Lilki.

Julia

 

Studentka kosmetologii, w pracy rozwija kanały mediów społecznościowych, dba o wewnętrzne struktury w firmie i jest od zadań specjalnych. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych oraz zabiegu endermologii. Pracuje na głębokich tkankach w ciele dzięki czemu prowadzi do ich rozluźnienia i procesu regeneracji organizmu. Bardzo empatyczna, stara się dobrać przebieg zabiegu idealnie pod klienta i jego oczekiwania. W wolnym czasie trenuje kickboxing, który jest jej największą pasją i rzuca się w wir internetowy co rusz szukając pomysłów na nowe treści. 

Powrót

Kontakt

Bydgoszcz
Inowrocław
Żnin

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul.Jagiellońska 44/2
  85-097 Bydgoszcz
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Roosevelta 15/1
  88-100 Inowrocław
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Aliantow 1A,
  88-400 Żnin
Sprawdź jak dojechać