O nas

Jesteśmy salonem kosmetologii laserowej, który istnieje na rynku od 2007 roku.

Nasz personel stanowią kosmetolodzy z wieloletnim doświadczeniem, wyspecjalizowani w zakresie depilacji laserowej, dla których praca jest wielką pasją. Pracujemy na najlepszym na rynku laserze diodowym LIGHTSHEER®. Oferujemy także starannie wyselekcjonowane zabiegi na wysokiej klasy sprzęcie medycznym. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie przewidzieć indywidualne potrzeby klienta oferując najwyższa jakość usług.

Katarzyna Wierzbińska

Jestem kosmetologiem z 16 letnim doświadczeniem. Moja praca jest dla mnie pasją, a firma B4e moim trzecim dzieckiem. Relacje z ludźmi, partnerami biznesowymi i klientami są dla mnie szczególnie ważne, ponieważ jestem zdania, że każdy człowiek wiele wnosi w nasze życie. Uwielbiam pomagać i służyć osobom którzy tego potrzebują. Moją najmocniejszą stroną zawodową są zabiegi z zakresu kosmetologii estetycznej i pomoc w dopasowaniu najodpowiedniejszych zabiegów. Prywatnie jestem szczęśliwą żoną i mamą dwóch córeczek Poli i Liwii. Pasjonuję się rozwojem osobistym, kocham ruch i wszelkie formy sportu. Na co dzień ćwiczę jogę i kocham ruch na świeżym powietrzu. Jestem członkinią grupy Bni legends.

Kasia

Absolwentka Collegium Medicum w Bydgoszczy. Kosmetolog z 7 letnim doświadczeniem. Specjalizuje się w zabiegach laserowych, u niej depilacja laserowa to przyjemność. Dużo radości sprawiają jej zabiegi pielęgnacyjne na twarz m.in. odprężające rytuały, złuszczanie za pomocą kwasów, mikrodermabrazja. Zadowolenie klientów daje jej największe spełnienie zawodowe. Jej pasją jest makijaż. W wolnych chwilach lubi czytać powieści obyczajowe, artykuły z dziedziny kosmetologii, branży beauty. Prywatnie żona i mama energicznego chłopca.

Aleksandra

Licencjonowany kosmetolog, studentka pielęgniarstwa w Bydgoskiej Szkole Wyższej. Specjalizuje się w zabiegach pielęgnacyjnych na twarz i ciało. Z chęcią pomaga klientom w dobraniu idealnej pielęgnacji domowej (aby cieszyli się zdrową, gładką skórą cały rok). Wiele radości sprawiają jej zabiegi z wykorzystaniem fali radiowej oraz zabiegi endermologii LPG. Jest osobą kontaktową, rozmowną i zawsze uśmiechniętą. Pasjonatka fitnessu i zdrowego odżywiania. Wrażliwa na los wszystkich zwierząt, szczególnie kotów

Michalina

Magister kosmetologii Bydgoskiej Szkoły Wyższej. Ekspert w dziedzinie drenażu limfatycznego, masażu Kobido, modelowania sylwetki, pielęgnacji twarzy i ciała. Dużo radości sprawia jej manicure i pedicure hybrydowy. Dzięki niej nasze klientki mają zadbane dłonie i stopy. Cechują ją spokój, cierpliwość, dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Wolny czas spędza aktywnie, codziennie pokonuje wiele kilometrów na rowerze. Interesuje się ekologią, wykorzystaniem składników naturalnych w kosmetykach.

Powrót

Kontakt

Bydgoszcz
Inowrocław
Żnin

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul.Jagiellońska 44/2
  85-097 Bydgoszcz
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Roosevelta 15/1
  88-100 Inowrocław
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Aliantow 1A,
  88-400 Żnin
Sprawdź jak dojechać