Pielęgnacja dr. Rimpler

Zabieg dla cery problematycznej

Głównymi celami zabiegu są: ograniczenie nadmiernego rogowacenia skóry, redukcja niedoskonałości oraz regulacja pracy gruczołów łojowych i wydzielania serum. Nasz holistyczny rytuał opiera się na starannie dobranych składnikach aktywnych, które aplikujemy za pomocą głębokiego masażu twarzy, szyi i dekoltu. Opatentowany składnik pochodzący z procesu fermentacji drożdży działa złuszczająco, jednocześnie zapobiega zaczerwienieniom. Odbudowuje barierę ochronną skóry, przez co łagodzi świąd. Normalizuje pracę produkcji łoju, czyniąc skórę świeżą, czystą i gładką w dotyku.  Morskie egzopolisacharydy wspomagają tworzenie się prawidłowej warstwy rogowej skóry, oraz stymulują syntezę kwasy hialuronowego.

 

Zabieg dla cery wrażliwej, naczyniowej

Kompleksową terapię dla cery naczyniowej oparłyśmy na precyzyjnie dobranych składnikach aktywnych zapobiegających nadwrażliwości oraz zaczerwienieniom skóry. Rutyna działa wyciszająco na reaktywną skórę twarzy, redukując zaczerwienienia i podrażnienia. Kompilacja składników aktywnych takich jak arnika, wyciągi roślinne z myszopłocha kolczastego, wąkroty azjatyckiej, kasztanowca oraz lukrecji natychmiastowo wzmacniają naczynia krwionośne oraz uspokajają cerę. Rytuał wzbogacony jest o masaż redukujący napięcia.

Zabieg przeciwzmarszczkowy, liftingujący

Nasz opracowany, autorski rytuał przeciwzmarszczkowy wzbogaciłyśmy o drogocenne składniki odżywcze i regeneracyjne. Innowacyjna technologia transportu koenzymu Q10 zamkniętego w nano-perłach, pozwala rewelacyjnie wygładzić zmarszczki i aktywizować metabolizm. Obecność naturalnych i syntetycznych polipeptydów restrukturyzuje tkankę łączną. Wyciąg z tropikalnej rzeżuchy wpływa na czasowe zahamowanie skurczu mięśni będących powodem powstawania zmarszczek mimicznych. Zabieg dodatkowo działa nawilżająco na skórę, zapobiegając uczucia wysuszenia i „ściągnięcia”.

 

Zabieg bankietowy

Jeden z must-have przed ważnym wydarzeniem, czy wielkim wyjściem. Zabieg oparty jest na działaniu medyczno-kosmetycznej maski termoaktywnej stanowiącą mieszaninę naturalnych minerałów . Maska modelująca daje rewelacyjne efekty długotrwałego liftingu. Wzrasta jędrność i elastyczność skóry. Poprzez stymulację układu limfatycznego skóra staje się jaśniejsza, dotleniona i odżywiona. Wolna od składników toksycznych oraz drażniących. Zabieg skierowany jest również do osób z wysokim stopniem wrażliwości.

 

 

Biala kosmetyka vs kosmetologia/medycyna estetyczna

Warto pamiętać, że odpowiednia zadbana, dobrze nawilżona skóra jest nieodłącznym elementem do wykonywania bardziej inwazyjnych zabiegów z kręgu medycyny estetycznej. Dlatego droga do uzyskania pięknej i młodo wyglądającej skórze powinna zawierać wzajemnie uzupełniającą się pielęgnację domową, gabinetową oraz zabiegi medycyny estetycznej.

 

Powrót

Kontakt

Bydgoszcz
Inowrocław
Żnin

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul.Jagiellońska 44/2
  85-097 Bydgoszcz
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Roosevelta 15/1
  88-100 Inowrocław
Sprawdź jak dojechać

pn.-pt.: 9:00-17:00
sob-nd.: nieczynne

 • tel. kom. 509 648 648
 • b4esalon@gmail.com
 • ul. Aliantow 1A,
  88-400 Żnin
Sprawdź jak dojechać